Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi

İstanbul’un Kadıköy bölgesinde tüm marka kombilerde Kadıköy kombi servisi olarak kombi bakımı, kombi teknik servisi, kombi onarımı ve kombi tamiri konularında hizmet vermekteyiz.

Kombilerin kullanılması ve kombilerin ayarlanması oldukça basittir. Ama kombilerin ayarlarını yapacak kişinin bu konuda bilgili ve tecrübeli olması daha da uygundur. Kombiler her zaman ne kadar doğru kullanılsa da bazen arızalar ve teknik sorunlar çıkmaktadır. Bu tarz problemlerin çıkma sebebi kombi kullanıcılarının kombilerinin bakımını yaptırmaması veya yeterli seviyede bu konuda ilgi göstermemesidir. Hal böyle olunca kombi sorunları ortaya çıkmaktadır. Kombilerin bakımlarının düzenli şekilde yapılması kombilerini kullanım süresini ve enerji verimliliğini arttırmaktadır.

  • Kombiniz eğer elektrik olduğu halde çalışmıyor ise,
  • Çalıştırdığınızda ateşleme yapmıyor ve yapmadığı içinde cihazda hiçbir aktiflik olmuyor ise,
  • Cihazınız çalışır durumda iken belirli miktarda su kaçırıyor ise,
  • Kombiniz çalışıyor olmasına rağmen halen evinizi ısıtmıyor ve petekleriniz soğuk ise,
  • Evinizde sıcak su kullanımınız yok ve tüm musluklarınızda sıcak su gelmiyor ise,
  • Kombinizdeki su basıncı sürekli düşüyor ve bu miktar sabit kalıyor ise,
  • Kombiniz çalışır durumda iken ses çıkarıyor ise bu tarz durumlar ve problemler kombinizin teknik bir sorun yaşadığını gösterir. Biz Kadıköy Kombi Servisi olarak size Kadıköy’de tüm kombi markalarında 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Kadıköy şubemizde bulunan uzman ekibimiz siz arıza kaydınızı oluşturur oluşturmaz sizin için hemen destek sağlamaktadır. Soğuk kış aylarında kombinizin eğer dış cephesinde dolap koruması yok ise bu kombinizin donmasını, çalışmamasını ya da az enerji üretmesini sağlıyor.  Bu tarz sorunlarda kombiniz büyük zarar görebilir. Bazı sorunlarda ise kombinize gelen akım yüksek voltaj ile teknik sorunlar yaşamaktadır. Yüksek voltaj sorunu tüm evlerde olabilmektedir. Bu tarz sorunları ortadan kaldırabilmek için aslında yapabileceğiniz çok basit bir işlem vardır. Eğer kombinize regülatör takarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Biz Kadıköy Kombi Servisi olarak size bu konuda da teknik servis ve teknik hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Kombi Servisi olarak bizleri arayabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Uzman ekibimiz ise her zaman her konuda 7/24 destek olmaktadır.

0216 234 3 999

0532 131 0 220