İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi

Yıllardır istanbul geneli, 39 ilçede her marka ve model klima için servis vermekteyiz. Profesyonel kadromuzla, donanımlı araçlarımız, güler yüzlü klima teknisyenlerimizle 7/24 klima bakım, arıza, montaj, demontaj hizmetleri vermekteyiz.

Bunların yanı sıra, yine 7/24 çalışan çağrı merkezimiz üzerinden telefonda ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Eğer ki uzaktan çözülebilecek bir sorun ile karşılaştıysanız, herhangi bir ücret talep etmeden telefonda yardımcı olmaya çalışırız. Çözülemediği durumlarda, size en yakın ekibimizi en kısa sürede size yönlendirilmesini sağlarız.

Her 2 yakada bulunan mobil araçlarımız sayesinde, mümkün olan en kısa sürede klima teknisyenlerimiz sizi ziyaret edecektir, bu süre zarfında da siz yine çağrı merkezimiz ile iletişimde kalarak ekiplerimizin konumunu, işin ya da trafiğin yoğunluğuna göre tahmini sizi ziyaret edebilecekleri saati öğrenebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

  • Klima teknik servis işlemleri (soğutmama, ısıtmama ya da çalışmama durumlarında
  • Her marka ve model klimalarınız için klima bakım (yılda 2 kere yapılan klima bakımıyla, daha seyrek arızaya geçiş ve %30 lara varan enerji tasarrufu)
  • Klima montaj, demontaj (yer değiştirme)
  • Klima gaz şarjı
  • Ve her türlü anakart, kompresör, fan, basınç sensörü, vs. gibi parçaların tamiri ya da değişimi

 

Sizde uygun fiyatlarla, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet almak isterseniz. Her marka ve model klimanız için bizlerle 7/24 iletişime geçebilir. Gerek görülürse sadece telefonda, ücretsiz destek verilerek sorununuzu çözmeye çalışırız. Çözülemeyecek arızalarda; parça değişimi, klima gaz şarjı gereken durumlarda da, size en yakın mobil ekibimizi en hızlı şekilde sizlere yönlendirerek işin takibini sağlarız.

 

7/24 Klima Teknik Servis Telefon Numaraları

  AVRUPA YAKASI ÇAĞRI MERKEZİ:     0212 824 0 999

ANADOLU YAKASI ÇAĞRI MERKEZİ:     0216 234 3 999

                  7/24 Servis Telefonu:     0532 131 0 220