Beykoz Kombi Servisi

Beykoz Kombi Servisi

Kombilerin içerisinde yer alan parçaların her birinin son kullanım tarihi bulunuyor. Uzun süreler boyunca kullanılan parçalar, bir süre sonrasında aşınmaya başlar. Bu aşınmalar ise kombilerin umulmadık bir anda arızalanmasına neden olur.

İnsanların büyük bir kısmı genel olarak kombilerine bakım yaptırmanın önemini kavrayamıyorlar. Halbuki pek çok elektrikli alette olduğu gibi kombilerde de uzun süreli bir kullanım için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmakta. Bu noktaların başında ise her sene düzenli olarak yapılacak bakımlar geliyor. Beykoz kombi servisi elemanları tarafından yapılan bakım işlemlerinde kombilerin her bir parçası ayrıntılı olarak incelenir. Bu inceleme bilinenin aksine yalnızca kombinin dış aksamını kapsamıyor.

Bakım dönemi geldiği zaman beykoz kombi servisi ile yapılacak görüşmeler sonrasında kısa bir süre içinde kombinin bulunduğu yere gelir. Burada kombi bulunduğu yerde açılır ve her bir parça incelenmeye başlanır. Kimi parçalar gerek yanlış gerekse uzun süre kullanımdan ötürü aşınabilir. Böylesi durumlarda kombiler hiç düşünülmedik anlarda farklı arızalar ile kişileri zor durumda bırakırlar. Olumsuz sonuçlar ile karşılaşmak istemeyen kişiler ise artık hangi marka olursa olsun fark etmez, kombilerini her sene düzenli bir şekilde bakıma sokuyorlar. İstenildiği zaman bulunulan yere gelecek olan kombi servisi tarafından yapılan incelemelerde eğer ki kombinin aksamlarında herhangi bir sorun olduğu görülüyorsa, hiç vakit kaybedilmeden bu parçalardaki sorunlar giderilir.

Sorunların giderilmesi esnasında eğer ki ciddi bir işlem yapılması gerekiyorsa, beykoz kombi servisi hiç vakit kaybetmeden kombi sahipleri ile iletişime geçiyor. Bu esnada sorunun nedeni kişilere iletiliyor ve tamiri için gerekli olan şeylerin ne olduğu açıklanıyor. Kimi zaman sorunlar tahmin edilenden çok daha yüksek maliyetlere mal olacaksa öncelikle kişilerden onay alınmakta ve daha sonrasında tamir ya da parça değişimi yapılmaktadır. Kombilere yapılacak olan düzenli bakımlar sonrasında ise artık hiç tahmin edilemeyen zamanlarda kombi arızaları ile karşı karşıya kalmıyor. Bu sayede artık kombi kullanmak isterken ortaya çıkacak sonuçlardan çekindikleri için istedikleri kombileri satın almayan kişiler kış aylarında diledikleri gibi ısınma ihtiyaçlarını gidermiş oluyorlar.

0216 234 3 999

0532 131 0 220