Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi

Elektrikli aletlerin kullanımlarının artmaya başlaması ile birlikte artık ev ve iş yerlerinde insanlar normalden çok daha kolay bir şekilde birçok farklı ihtiyacını giderebiliyor. Şimdilerin en fazla kullanılan elektrikli eşyaların başında ise kombiler geliyor. İnsanların kapalı alanlarda ısınma ihtiyaçlarını gidermek adına kullanılan kombiler artık pek çok farklı marka ve modelde üretilebiliyor. Ancak bu markalar arasında en fazla beğenilenlerden bir tanesi ise Arçelik. Kalitesi ile yıllardır insanların beğenisi taşıyan marka, kombileri ile de neden bu denli fazla tercih edildiğini insanlara göstermiş oluyor.

Markanın kombileri uzun süreler boyunca sorunsuzca kullanılabiliyor. Lakin yapılacak yanlışlar sonrasında insanlar kombilerini istedikleri gibi kullanamayabiliyor. Böylesi durumlarda ise devreye Arçelik Kombi Servisi giriyor.

Markanın bütün kombi ürünleri ile alakalı yeterli oranda bilgi sahibi olan Arçelik Kombi Servisi, böylece kombilerde hangi tarz sorun meydana gelirse gelsin fark etmez bunları hızlı bir şekilde gidermek adına çalışmalara başlıyor. Bu çalışmalar neticesinde de artık insanların kombileri ne zaman arızalanırsa arızalansın fark etmez, servis elemanları istenilen yere geliyor ve burada kombilerin neden arızalandığını buluyor. Arızanın kaynaklandığı noktanın doğru olarak bilinmesi demek, aynı sorunun tekrardan ortaya çıkmasını ve insanları zor durumda bırakmasını engellemek anlamına gelmektedir. Bundan dolayı da insanların mutlaka konusunda uzman Arçelik Kombi Servisi ile iletişime geçilmesi gerekir. Servis yalnızca kombi tamir işlemlerini gerçekleştirmiyor.

Bununla birlikte Arçelik Kombi Servisi kombilerin her sene düzenli olarak yapılması gereken bakım işlemlerini de yine aynı şekilde gerçekleştiriyor. Arçelik markalı kombilerin bakımları için gerekli olan her türlü deneyime sahip servis elemanları sayesinde kombinin bakımı için ilk olarak tüm parçalar sökülür. Ardından bu parçalar ayrıntılı olarak incelenir. Parçaların herhangi bir sorunu olup olmadığının anlaşılmasının ardından da tekrardan bu parçalar birleştirilir. Eğer ki parçalarda sorun görülürse, bunlar hızlı bir şekilde giderilir. Düzenli olarak yapılacak kombi bakımı sayesinde Arçelik markasına ait tüm kombi modelleri verilen paranın çok daha üzerinde hizmet vermeye devam edecek. Bu hizmet sayesinde de insanlar kış aylarında sorunsuzca ısınmaya devam etmiş olacaklar.

Avrupa Yakası Çağrı Merkezi:     0212 824 0 999

Anadolu Yakası Çağrı Merkezi:     0216 234 3 999

                                                 7/24:     0532 131 0 220